Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy,ale nasere tolik lidí,že stojí za to si ji udržet.

Květen 2008

Venda

26. května 2008 v 18:57 členové
Vendula - přezdívky: Venďátko , babička , divoký prasátko
a na konec :
Venduly divnej, vlasatej kámoš v trojbarevnym tričku
nevim co sem napsat dalšího ale bára mi vyhrožuje zabitím..... Venda je naše babička stará jako metuzalém.... máme jí rádi ale ne tak jako piškota (forever my love!!!!)

Rozcestník

26. května 2008 v 18:43 Hasiče

24,5,2008 - největší z největších soutěží ( okrsek)

26. května 2008 v 16:58 | piškot,bobo |  PaPiBo schůzky
blllbllllbllllbllll…..moi….tak jo….bllllblllblll…Byl krásný,slunečný,bílý den a zlátlo obilí...(BoBo už nechce vymejšlet tak zbytek bude vcelku normální…) a konala se největší z největších soutěží (4 družstva mužů,2 staršich a 1 mladšich )a mÿ byli dokonce 1.( potlesk ne?) bllllbllll a bude zase vymejšlet BoBo…Nedělo se nic zvláštního, ba ani prazvláštního, všechno bylo úplně úďo normální. A to je všechno… Konec pohádky…A teď pár fotek…
mamut
piškot
venda
majda
kájík
andrea
kika
venda (zase, a bude tu ještě víckrát :))
paní Malá
venda
matýsek
majda (zděšená z našeho útoku :))
helmy naše milovaný
zase matýsek
michal
eliška
vašek po plastice
Bobo
mamut
vlas od venďátka
venda s péťou
a s eliškou
bunda
venda (fuj :))
tak trochu zavalená venda
ela na nočníku
venduly divnej,vlasatej kámoš
útok
ADIOS!!!

Výročí!!!!

26. května 2008 v 16:24 | piškot |  PaPiBo
Je to přesně rok co jsme se vzaly 26,5,2007-26,5,2008

2.5.2008 našeho letopočtu

9. května 2008 v 21:31 PaPiBo schůzky
Takže, 2.5. byl úpplně normální a obyčejnej den a úplně normálně a obyčejně jako každej pátek byly hasiče. Kája byl nějakej divnej a zuřivej jako divňouš. Byli sme na návsi a trénovali útoky. Ale vzhledem k tomu, že my nikam nejedeme, protože jedeme na koňskej vandr , tak sme jenom náhradnící a celou dobu sme se flákali . No zrovna moc se toho nedělo. Postavili sme znovu májku, kterou nám nejmenovanej úchyl podříz, já sem dělala fakt zajímavý archeologický objevy a malej Matýsek tam pořád běhal a byl nějakej úchylnej. Jinak mi už nic nenapadá, takže se adios a mějte se famfárově.

9.5.2008

9. května 2008 v 20:52
Teda dneska mam fakt hnusnou náladu (a to je u mě o prázdninách hooodně divný) a kdo za to může???? No samozřejmě Bára (Piškot) ta hnusná mongoloskoidní kretfa mě dneska mlátila tak dlouho do hlavy mobilem že mě teď vážně bolí... Potom dokonce shodila mýho milovanýho bráchu Boba z metrovýho pařezu na zem!!!! Jednu chvíli sem si myslela že je dočista po něm!!!! A to jenom kvůli tomu že jsem se chtěla zeptat marka jestli má ve čtyři ráno čas.....no možná taky kvůli tomu, že sem jí pořád připomínala, že věřim její mamce to, že s nim chodí (mimochodem jí to nevěřim ale neříkejte jí to) No když se bára konečně vypařila a běhala útok, tak sme odchytili Vášu a přinutili ho( mimochodem taky dost bolestivá záležitost, protože nás přitom pokousal) aby řek Lucce,který sme zavolali páč se jí děsně líbí, ahoj. Potom nám utek a nechal po sobě jenom četný kousance na našich rukách. Jinak Kája si nás opět ani nevšim, takže sme tam s Bobem celou dobu jenom seděly.... No a závr celýho dne??? Našlasem suprovou svítící propisku, ve který bylo něco gumovýho.....ani uznalá vědkyně Mali-pong nevěděla co to je.